Holubice sú nižšie nasledujúce Vidia,

Holub Armand je 5 rokov a jeho,

Holub Armand je 5 rokov a jeho,Pretekárske úlohou je postupne, ale iste sa týkajú konca. Jeho schopnosť rýchlo cestovať obrovské vzdialenosti je uvedený spoločný zmysel inštrukcií, ako aj pevné krídla. Čínsky podnikateľ zakúpil Armand na reprodukciu, chce počkať rovnako účinné deti pozoruhodné holub. Čína holuby istí Joël Verschoot predtým pôsobil ako supervízor abattoir. V súčasnosti je na dôchodku a holuby sa stali stredobodom jeho života. Pracovať s nimi investovať okolo 12 hodín denne!.

Desať hodín som strávil medzi holuby a 2 hodiny robiť dokumentáciu, uviedol Verschoot. Úsilie s ním sa vyplatila. Počas oboch týždňov som vlastne robil väčší ako štyridsať rokov na bitúnku, giggled správcu. Konkurenčné holuby najmä v Číne sa teší v posledných rokoch významné odvolanie. Závod nasledovníci čakajú preteky vtákov platiť nehorázne sumy. Rastliny môžu byť tiež značné množstvo vyhrať. Holub preteky v Číne veľmi populárne, v popularite je väčšinou u starších ľudí. Keď primerané vietor fúka, môže holuby letieť rýchlosťou 100 km za hod.

Peking – treba vyhrať za každú cenu nie je vrátené dve Čínske, že vaše závodné holuby poslala preteky v rubrikách high-speed vlak na účely súťaže sa sem dostali ako prvej. Rozhodca však neboli podvedení a podvodom skončil na súde, že páry za predpokladu, významný trest, rovnako ako podrží veta 3 a päťdesiat percent rokov vo väzení. Blogy o to, aby firmy AFP s opisom čínsky stlačte tlačidlo. Holuby podvodníkov v posledných pretekoch na 750 kilometrov vzala na prvých 4 miestach, pre ktoré ich majitelia majú skutočne prinieslo viac ako milión jenov 3,3 miliónov dolárov.

Neuveriteľné čas vtákov bol však rozhodca podozrenie,

Neuveriteľné čas vtákov bol však rozhodca podozrenie,A tiež postup, prišiel Majitelia holuby, zatiaľ čo prínos pre umiestnenie vzdať, avšak stále majú svoju situáciu podarilo spravodlivosti. Okrem podrží veta-väzenia, súd jedným z podvodníci, uložila pokutu 30 000 juanov 97.000, – kč a tiež druhý ako 20 000 juanov 65.000 sk. Jaroslav Vaďura z Zlechova v uhorskom hradišti oblasti môže trénovať holub champs. Čo je závod poštové holuby sú najviac trápi Jaroslav Vaďura pobytov v Zlechově v uhorskom hradišti poloha.

Rokmi klesla holubaření a môže zvýšiť pravých majstrov, určite by to bolo popredných športovcov. Jeho navádzacie holuby mali množstvo úspechov. Väčšina, ale oceňované v roku 2015 to triumf na jeho holubice vo vzdialenej rastlinu, ktorá je predovšetkým majster Moravy. Jeho protege poraziť cez tri tisíc súperovi a konkurentek. Holuby pán. Vaďury sú v dovecote, rozdelenie doprava do mnohých oddeleniach. Naša divízia sa reprodukciu, dôchodcov, holuby, pretekári na dlhé trate a tiež pretekárov na nástroj a tiež krátke kurzy.

Na budníkách sú muži,

Na budníkách sú muži,Keď sa týždeň pred pretekmi, objasňuje chovateľa. Holubica, ktorá vyhrala dva roky späť, mala vynikajúci rodokmeň. Jej pradedo bol majstrovstvá, hovorí holub. Holuby lietať spolu z belgickej Ostend, výsledky sa počítajú podľa otáčok za min. Je uvedené, že päťdesiat percent je umenie holub, ako aj chovateľa, ktorý si môžete o 50 percent, byť top holub. Na ceste, ktorá je zdĺhavý o tisíc kilometrov stojan pre najlepšie nebezpečenstvo pre holuby na dravcov. Súčasťou pretekárov bude určite nikdy dostať do mora. Keď je to naozaj hrozné, rasy, tak to bude vyžadovať tridsať percent holuby, tvrdí Jaroslav Vaďura!.

Zdĺhavý spôsob holuby občas trvá cesta na tri dni, niekedy je to len 24-hodinový formát. Konečné premennej sú podľa starostlivosti o psíka z majstrovstiev klimatické podmienky. To pomáha im západnej obehu, keď vietor fúka do chrbta. Môžu lietať 110 kilometrov za hodinu, zdôrazňuje. A rovnako, ako všetky holuby dosiahnuť Ostend na začiatku Dostať sa nákladné auto, ktoré ide okolo celého Morave. Tohtoročný šampión odstraňuje z belgický Ostend 29. Júla.

Viac ako 32 tisíc auto závodné holuby chovateľov psov z celej Moravy vzlietla vo veľmi skorých ranných hodinách v nedeľu skoro ráno na letisko Kvet s Shoelace na Sokolovsku. Tam sa konala 22. vintage pravdepodobne najväčšou ako aj tie dobre známe preteky v ČESKEJ republike, tzv Katowice pamätník. Vtáky mnoho sto chovatelia majú letieť do ich príbytkov ďaleko od štartovacej stránky okolo 250 až 450 kilometrov. Najrýchlejší z nich vzlietol priemernou rýchlosťou 76,82 míle za hodinu, uviedol pre chovateľov. Výsledky sú ponúkané.